2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Kozerki
Dodane 08 maja 2024

Umowa o pracę Produkcja Grodzisk Mazowiecki

Lokalizacja

Kozerki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Acti-Med Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów w branży technologii medycznej.

Przyczyniamy się do poprawy zdrowia ludzi i zwierząt poprzez produkcję i sprzedaż wysokiej jakości produktów weterynaryjnych, wyrobów medycznych oraz farmaceutycznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu Pracownika Produkcji.

Wymagania:

- chęć do pracy – wdrażamy oraz uczymy od podstaw każdego nowego pracownika;

- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym – w tym w godzinach nocnych;

- min. zawodowe wykształcenie;

- podstawowa znajomość obsługi komputera;

- sumienność, spostrzegawczość, staranność.

Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku.

Obowiązki:

- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;

- realizacja zadań zgodnie ze zleceniem;

- nadzór nad przebiegiem procesu na obsługiwanej maszynie;

- wizualna kontrola jakości produktów;

- dbałość o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy;

- rozpisywanie dokumentacji pracowniczej.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie (umowę o pracę);

- pełne przeszkolenie na stanowisku pracy;

- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne szkolenia;

- przyjazną atmosferę;

- pracę od poniedziałku do piątku;

- premię roczną;

- upominki świąteczne;

- rozszerzony pakiet medyczny;

- imprezy integracyjne;

- długotrwałą współpracę.

Prosimy o składanie CV przez portal OLX.

W razie pytań – skontaktuj się nami pod nr tel.: (22) 378-01-70.

Prosimy o składanie wpisów w CV klauzuli: Wrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aplikacji w celu rekrutacji z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w ochronie osób na rzecz ochrony danych iw takich danych 95/46/ WE (RODO)

Lokalizacja

Kozerki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kozerki
ID: 913865381