2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Katowice
  7. Obsługa produkcji - Szopienice-Burowiec
Dodane 24 maja 2024

Układanie kostki brukowej w Katowicach

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

м.Катовіце

У зв'язку з новими вакансіями триває набір спеціалістів для укладання бруківки! Потрібні фахівці з професійним досвідом роботи в цій галузі.

Також можна працювати в команді. Потрібно 7-8 осіб. Ставка 25-30злотих на годину. Зазвичай починається від 25 злотих і далі збільшується.

Обов'язки: Укладання бруківки та тратуарної плитки, подача матеріалів для укладання та інші допоміжні роботи.

Вимоги: Чоловіки з хорошим фізичним здоров'ям, відповідальністю та навичками роботи в команді.

Графік: робота в одну зміну по 10-12 годин на день з 07:00-18:00. Неділя - вихідний. Робочий одяг видається. Вік: до 60 років Офіційне працевлаштування (Умови о праці)

m.Katowice

W związku z nowymi wakatami rekrutujemy specjalistów do układania kostki brukowej! Potrzebujemy specjalistów z doświadczeniem zawodowym w tej dziedzinie.

Możliwa jest również praca w zespole. Potrzebujemy 7-8 osób. Stawka wynosi 25-30 zł za godzinę. Zwykle zaczyna się od 25 zł, a następnie wzrasta.

Obowiązki: Układanie kostki brukowej i płyt chodnikowych, dostarczanie materiałów do układania i inne prace pomocnicze.

Wymagania: Mężczyźni z dobrym zdrowiem fizycznym, odpowiedzialnością i umiejętnością pracy w zespole.

Harmonogram: praca na jedną zmianę przez 10-12 godzin dziennie w godzinach 07:00-18:00. Niedziela jest dniem wolnym. Odzież robocza jest zapewniona.

Wiek: do 60 lat.

Zatrudnienie formalne (Umowa o pracy).

Śląskie

Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 892486739