2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kowale
Dodane 21 maja 2024

Trener Produktowy - Dział Planowania i Transportu Media Expert -Gdańsk

Lokalizacja

Kowale

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale wciąż mamy ambitne plany, więc przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy

Trenera Produktowego Dział Planowania i Transportu

miejsce pracy: Gdańsk

Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać (J. Paderewski). Lubisz dzielić się wiedzą? U nas rób to sprawnie i nowocześnie jako Trener Produktowy.

To oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju

  • wsparcie w trakcie wdrożenia

  • szkolenie wstępne

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny

  • premię świąteczną

  • zniżki na cały asortyment w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert „Włącz się”

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

Twoje zadania:

  • prowadzenie szkoleń z podłączania produktów RTV/AGD będących w naszej ofercie

  • przygotowywanie programów i materiałów wspierających szkolenia

  • podsumowywanie i ocenianie przeprowadzonych szkoleń

  • raportowanie na potrzeby działu

Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia w prowadzeniu szkoleń i w sprzedaży

  • znajomości branży elektrotechnicznej

  • gotowości do wyjazdów służbowych

  • prawa jazdy kat. B

  • znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i Word)

  • otwartości i pozytywnego nastawienia do nowych zadań

  • atutem będzie też doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu gazowo-elektrycznego

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kowale,

Pomorskie

Pomorskie, Kowale
ID: 916652192