2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Wielkopolskie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Ostrów Wielkopolski
Dodane 14 maja 2024

Trener personalny | Instruktor Fitness

Wynagrodzenie

50 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozbudową oferty poszukujemy do pracy trenerów personalnych oraz instruktorów zajęć grupowych.

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski, ul. Kaliska 39

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, b2b

Wymagane doświadczenie: wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs instruktora ćwiczeń siłowych lub trenera personalnego,

Tryb pracy: dostosowany do Twoich potrzeb

Zakres obowiązków:

prowadzenie treningów personalnych oraz grupowych,

utrzymywanie przyjacielskiich relacji z Klubowiczami i pozyskiwanie nowych osób,

dbanie o bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń,

informowanie Klubowiczów o naszych produktach i promocjach,

aktywna działalność w social mediach.

Co doceniamy?

doświadczenie w branży fitness,

samodzielność, wielozadaniowość i samodyscyplinę,

wiedzę z zakresu dietetyki, suplementacji lub fizjoterapii, którą chętnie podzielisz się z naszymi Klubowiczami.

Co zyskasz pracując z nami?

możliwość pracy przy projektach ogólnomiejskich

pracę w elastycznych godzinach

dofinansowanie do szkoleń,

darmowe członkostwo w naszym klubie

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 918185003