2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Świętokrzyskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kielce
Dodane 27 maja 2024

Trener/Animator w Parku Trampolin Happy Jumper Kielce

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracowników do Parku Trampolin Happy Jumper w Kielcach. Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, komunikatywną i umiejącą pracować z dziećmi oraz poszukujesz możliwości rozwoju – zgłoś się do nas!

Rekrutujemy na stanowisko animator/ trener - również na okres wakacyjny!

Oferujemy:

-elastyczne godziny pracy

-atrakcyjną stawkę godzinową

-pracę w młodym, zgranym zespole

-umowę zlecenie, a także możliwość zawarcia umowy o pracę,

-imprezy integracyjne,

-atrakcyjny system premiowy,

Obowiązki na stanowisku:

-nadzór nad bezpieczeństwem Klientów Parku,

-prezentowanie możliwości zabawy w Parku,

-kreowanie pozytywnej atmosfery,

-zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta.

Czego oczekujemy?

-doświadczenia przy pracy na podobnym stanowisku/ w podobnym miejscu;

-doświadczenia w pracy z dziećmi oraz z grupami zorganizowanymi;

-obsługi kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego;

-łatwości w nawiązywaniu kontaktów;

-silnej motywacji;

-punktualności;

-zdyscyplinowania;

-dobrej organizacji pracy;

-komunikatywności i dobrej energii;

-umiejętności samodzielnego rozwiązania problemów;

Dodatkowe atuty:

-tytuł instruktora sportu

-Rozwinięte umiejętności gimnastyczne lub akrobatyczne

-kurs wychowawcy kolonijnego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją o dyspozycji do pracy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 918051624