2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Krotoszyn
Dodane Dzisiaj o 08:21

Tokarz/Frezer (2 zmiany) MAHLE

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne

  • Doświadczenie przy pracach tokarskich, frezarskich

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

  • Zaangażowanie i dokładność

  • Samodzielność

  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmian (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Twoja rola i obowiązki:

  • Obróbka wyrobów przez szlifowanie

  • Ustawianie odpowiednich parametrów urządzeń oraz dobór prawidłowych narzędzi

  • Obsługa narzędzi pomiarowych

  • Podstawowe prace ślusarskie

  • Naprawa/rekonstrukcja/tworzenie narzędzi do maszyn przy pomocy Tokarek i Frezarek konwencjonalnych i CNC

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie karty MultiSport, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz kosztów nauki)

  • Atrakcyjne oferty i zniżki pracownicze (np. ubezpieczenie grupowe, tańsze produkty i usługi)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 917929232