2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Chmielów
Dodane 29 kwietnia 2024

Tokarz_Frezer_konwencjonalnie i CNC

Lokalizacja

Chmielów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Tokarz/Frezer

 Zakres obowiązków:

 ·       Wykonywanie prac na maszynach tokarskich i frezarkach

·       Obsługa tokarki konwencjonalnej

·       Obsługa tokarki CNC

·       Obsługa frezarki konwencjonalnej

·       Realizacja procesów zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową

·       Odpowiedni dobór narzędzi do rodzaju obróbki i materiału,

·       Ustawienie maszyny zgodnie z wymaganymi parametrami

·       Podjęcie interwencji w przypadku zaistnienia awarii

·       Obsługa maszyn na warsztacie: szlifierki, wiertarki,

·       Dbałość o dobry stan techniczny używanych maszyn i narzędzi,

·       Sprawdzanie zgodności wykonania obrabianego przedmiotu z rysunkiem technicznym (pomiary warsztatowe)

·       Optymalne wykorzystywanie materiałów, narzędzi i maszyn,

·       Dbanie o czystość miejsca pracy,

·       Pomoc w montażu wyrobów

Wymagania:

Doświadczenie min 3 lata

·      Znajomość rysunku technicznego

·       Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

·       Podstawowa znajomość technologii obróbki metalu

·       Dyspozycyjność

·       Duża samodzielność

·       Dokładność, precyzja, dbałość o szczegóły

·       Wykształcenie min. Zawodowe kierunkowe

·       Umiejętność pracy w zespole.

Lokalizacja

Chmielów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Chmielów
ID: 820821190