2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Skierniewice
Dodane 14 maja 2024

Tłumacz/ka w biurze tłumaczeń

Lokalizacja

Skierniewice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie tłumaczeń głównie polski/angielski, angielski/polski

  • weryfikacja tłumaczeń

  • ogólna pomoc w pracy biura.

Wymagania:

  • perfekcyjna znajomość języka angielskiego i polskiego (bezwzględny wymóg)

  • mile widziane doświadczenie w branży tłumaczeń

  • obsługa aplikacji biurowych, Internet, social media

  • komunikatywność

  • rzetelność

  • terminowość

Oferujemy:

  • praca zasadniczo od poniedziałku do piątku, co najmniej 3 dni,

  • elastyczny grafik pozwalający połączyć naukę z pracą,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • podniesienie kompetencji językowych, edycji tekstów, oprogramowania CAT itp.

CV prosimy przesyłać na adres:

praca[małpa]lextraduct.pl

Biuro tłumaczeń LEX-TRADUCT

ul. Trzcińska 21/21 lok. 104 96-100 Skierniewice

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 918205742