2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Warszawa
  7. Pracownik restauracji fast-food - Śródmieście
The Fry
Dodane 09 maja 2024

The Fry Poland - praca w gastronomii - Warszawa

Wynagrodzenie

23,50 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

THE FRY W ELEKTROWNI POWIŚLE / HALI KOSZYKI / FABRYKA NORBLINA

O co chodzi?

The Fry to pierwsze w Polsce miejsce, gdzie powstają tak pyszne, prawdziwe belgijskie frytki przygotowywane ze świeżych ziemniaków. Szukamy ludzi, którzy chcą się rozwijać zawodowo razem z naszą siecią.

Obecnie posiadamy 3 punkty w najmodniejszych lokalizacjach w Warszawie (Elektrownia Powiśle, Hala Koszyki, Fabryka Norblina]

Poza lokalami w Warszawie, działamy również w Poznaniu (Food Fytrel) i Gdańsku [Stacja Foodhall, Montownia foodhall], w Bydgoszczy [Miejska Hala Targowa] a niebawem we Wrocławiu

Profil FB/Insta:

thefrypoland - zachęcam do odwiedzenia profilu, to mocno ułatwi rozmowę:)

Szczegóły:

Lokal: The Fry

Miejsce:

  • Elektrownia Powiśle / Dobra 42

  • Hala Koszyki / Koszykowa 63

  • Fabryka Norblina / Żelazna 51/53

Stanowisko:

Fry Master

Stawki godzinowe:

  • Okres próbny - 22 zł/h netto oraz Student/Uczeń 23,50 zł/h netto

  • Stawka podstawowa - 23,50 zł/h netto

  • Stawka weekend - 25 zł /h netto i 27/h netto

  • Uczniowie/Studenci od Stycznia 2024 27,70 zł/h netto

Pracownik na pełnym etacie otrzymuje średnio 180-200h

Istnieje możliwość większej lub mniejszej ilości godzin.

Kiedy:

od zaraz

Zakres obowiązków:

·        przygotowywanie najlepszych frytek w mieście

·        obsługa klientów zgodnie ze standardami sieci

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        możliwość wyboru formy zatrudnienia i elastyczny grafik

·        pracę w modnej i nowoczesnej lokalizacji

·        możliwość rozwoju razem z powstającą siecią

Oczekujemy:

·        otwartości na ludzi, komunikatywności

·        gotowości do pracy w różne dni tygodnia, także soboty i niedziele

·        aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zapraszamy do współpracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 682049454