2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Leszno
Dodane 15 maja 2024

terapeuta uzależnień

Lokalizacja

Leszno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Terapeuta Uzależnień

Poszukujemy zaangażowanego terapeuty uzależnień do naszego dynamicznego zespołu. Jeśli chcesz pracować w miejscu, gdzie cenimy dobrą atmosferę i wzajemne wsparcie, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

  • Osoba ubiegająca się o otrzymanie certyfikatu specjalisty psychoterapii uzależnień (posiadająca status osoby uczestniczącej w programie, potwierdzony zaświadczeniem) lub

  • Osoba w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychoterapii leczenia uzależnień (po drugim roku specjalizacji lub posiadająca decyzję o uznaniu dorobku naukowego lub zawodowego) lub

  • Specjalista psychoterapii uzależnień

Zakres obowiązków:

  • Świadczenie usług z zakresu poradni leczenia uzależnień w ramach NFZ

Oferujemy:

  • Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy – dbamy o to, aby każdy członek naszego zespołu czuł się komfortowo i doceniony.

  • Możliwość współpracy z lekarzem psychiatrą – w razie potrzeby możesz przekierować pacjenta na konsultację psychiatryczną, co zapewnia kompleksową opiekę.

  • Superwizję zespołu – regularne spotkania superwizyjne zapewniające wsparcie i rozwój umiejętności.

  • Elastyczne formy zatrudnienia – umowa cywilno-prawna lub umowa zlecenie.

  • Wynagrodzenie ustalane w zależności od wykształcenia – adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.

Jeśli jesteś osobą, która chce pomagać innym i jednocześnie rozwijać swoje umiejętności w miłej atmosferze, prześlij swoje CV.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Dołącz do nas i razem twórzmy lepszą przyszłość dla osób potrzebujących wsparcia w walce z uzależnieniami.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 918471448