2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Jastarnia
Dodane 16 maja 2024

Terapeuta SPA/Pracownik SPA - Hotel DOM ZDROJOWY - Jastarnia

Lokalizacja

Jastarnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Grupa Dobry Hotel

Jesteśmy polską grupą hotelową obecną na rynku od 20 lat. Zarządzamy 22 obiektami hotelowymi oraz dwoma niezależnymi restauracjami i stale rośniemy! Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami te niezwykłe miejsca!

Obecnie prowadzimy rekrutację do:

Hotel Dom Zdrojowy

Na stanowisko:

Terapeuta SPA/Pracownik SPA

Miejsce pracy: Jastarnia

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie, zabiegów pielęgnacyjnych, masaży i rytuałów relaksacyjnych

  • indywidualne dostosowanie zabiegów do potrzeb i preferencji Gościa

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Gości i udzielanie informacji dotyczących zabiegów i usług SPA

  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • aktywne promowanie i sprzedaż usług SPA

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: kosmetologia, fizjoterapia lub pokrewne

  • znajomość wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, masaży, rytuałów

  • umiejętność identyfikacji potrzeb gościa

  • pasja do pracy w branży SPA i otwartość na drugiego człowieka

  • zaświadczenie o niekaralności

To oferujemy

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Grupy Dobry Hotel

  • dostęp do karty multisport

  • zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • wewnętrzne programy bonusowe („rekomenduj i zarabiaj” oraz „pracownik kwartału”)

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek na studia w WSB Merito

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy :)

Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami to niezwykłe miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jastarnia,

Pomorskie

Pomorskie, Jastarnia
ID: 766167695