2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
DKV EURO SERVICE POLSKA SP. Z O.O.
Dodane 28 maja 2024

Telesales Specialist - Lokalizacja: Warszawa/Polska

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Jesteśmy częścią wiodącej europejskiej platformy B2B oferującej rozwiązania w zakresie płatności dla pojazdów poruszających się w trasie. Nasze zadania są określone przez nasz Cel: Przeprowadzenie transformacji w stronę wydajnej i zrównoważonej mobilności. Oferujemy Tobie możliwość kształtowania mobilności jutra w dynamicznym i zwinnym środowisku. Ponad 2200 pracowników w całej Europie łączy wspólna pasja. Każdego dnia z zaangażowaniem wspieramy klientów w ponad 50 krajach zgodnie z naszym motto: You Drive, we care.

Twój Profil

Masz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej, posługujesz się płynnie językiem polskim i chcesz pracować w innowacyjnej firmie będącej liderem w sektorze usług profesjonalnych? Poniższa propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Jako Pracownik Sprzedaży Telefonicznej będziesz współodpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów w wybranym segmencie i zwiększanie sprzedaży.

Masz możliwość zostać częścią naszego różnorodnego, zaangażowanego i wyjątkowego zespołu!

Twoje Zadania

  • Pozyskiwanie klientów drogą telefoniczną lub e-mailową (głównie połączenia wychodzące) – praca na zróżnicowanej bazie kontaktów

  • Aktywny udział w akcjach sprzedażowych wszystkich dostępnych usług/produktów

  • Wspieranie klientów w decyzjach zakupowych

  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy

  • Obsługa wniosków od nowych klientów i wprowadzanie danych do systemu

  • Dbanie o relacje z potencjalnymi klientami

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi Klienta

  • Realizacja planów sprzedażowych i dbałość o realizację KPI

Wybranym Kandydatom Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Godziny pracy 8.00 - 16.00

  • Możliwość pracy hybrydowej do 40 % w tygodniu

  • Wysoki standard pracy w międzynarodowej korporacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych, m.in.: opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, nauka języka angielskiego lub niemieckiego

Jeśli jesteś zmotywowany do osiągnięcia sukcesu i widzisz siebie w tej roli, wypełnij naszą aplikację. Skontaktujemy się z Tobą w kolejnych etapach procesu rekrutacyjnego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918215519