2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Podlaskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Białystok
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Centrum
Anna
Dodane 09 maja 2024

Telefoniczny Konsultant ds. Sprzedaży - praca hybrydowa

Wynagrodzenie

27,20 - 30,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

W naszej firmie tworzymy bezpieczne środowisko pracy z myślą o rozwoju pracowników w sektorze obsługi klienta. Dołącz do nas jako specjalista w obsłudze Klienta i zdobądź umiejętności cenione i przydatne w tej nieustannie rozwijającej się branży.

Ta oferta jest skierowana do osób, które chcą rozpocząć swoją zawodową karierę w branży Call Center, poznać szerokie możliwości rozwoju oraz nabyć umiejętności, które są cenione na rynku pracy.

Telefoniczny Konsultant ds. Sprzedaży

(Białystok, ul. Cieszyńska 3A)

Opis stanowiska:

Celem akcji jest sprzedaż i utrzymanie usług telewizji kablowej, szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz telefonii komórkowej i stacjonarnej.

Osoba pracująca na stanowisku doradcy jest odpowiedzialna za obsługę infolinii w ruchu wychodzącym w języku polskim, dedykowanej klientom największego operatora kablowego w kraju.

Wymagania:

  • komunikatywność;

  • łatwość nawiązywania kontaktów;

  • umiejętność obsługi komputera - znajomość MS Office: Word, Excel, Outlook, przeglądarka internetowa;

  • umiejętność argumentacji i przekonywania;

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie w realizację zadań;

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • pracę na rzecz dynamicznie rozwijającej się firmy Orange Polska;

  • pracę w silnym, profesjonalnym zespole telesprzedawców;

  • współpracę w ramach Umowy Zlecenie;

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym;

  • stawkę godzinową 27,20 - 30,70zł brutto (dla osób uczących się do 26 r.ż. stawka brutto = netto);

  • system prowizyjny: premia sprzedażowa i premia jakościowa;

  • pracę zmianową w godzinach 8.00 – 20.00 od poniedziałku do piątku;

  • elastyczny grafik, dzięki czemu będziesz mógł pogodzić pracę z innymi obowiązkami;

  • płatne szkolenie wdrażające do pracy;

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży;

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego;

  • doskonałą atmosferę w zespole, brak monotonii w codziennych zadaniach.

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, aplikuj. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 803549531