2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kalisz
Dodane 13 maja 2024

Technolog szwalniczy / odzieżowy

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

TECHNOLOG SZWALNICZY / ODZIEŻOWY

Zakres obowiązków

  • Tworzenie technologii produkcji

  • Tworzenie szablonów odzieżowych

  • Tworzenie tabel rozmiarowych

  • Praca nad rozwojem nowych produktów i prototypów oraz monitorowanie poprawności wyprodukowanych wzorów

  • Opracowywanie komentarzy do wzorów

  • Optymalizacja pod kątem czasochłonności oraz kosztów produkcji

  • Opracowywanie dokumentacji techniczno-technologicznej

  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym

    Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe - technik odzieżowy lub technik włókiennik

  • Znajomość zasad szycia i technologii produkcji odzieży

  • Znajomość podstaw materiałoznawstwa

  • Umiejętność opracowywania tabeli rozmiarowych

  • Znajomość konstrukcji i stopniowania

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji techniczno-technologicznej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

  • Sumienność i dokładność

  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS-Office) a w szczególności MS-Excel

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole oraz w przyjaznej atmosferze

  • Samodzielne stanowisko

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • Mnóstwo wyzwań

  • Stabilne zatrudnienie – rotacja w naszej firmie jest niewielka

  • Realną możliwość rozwoju

  • Nauczymy Cię technologii w branży dziewiarskiej

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 20 letnim doświadczeniem w dziewiarstwie. Produkujemy swetry dla polskich i zachodnich marek premium.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 916475946