2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bydgoszcz
Dodane 09 maja 2024

Technolog odzieży w marce QUIOSQUE/umowa o pracę

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

QUIOSQUE to polska marka odzieżowa stworzona specjalnie dla kobiet na początku lat 90-tych w Bydgoszczy. Dziś nasza sieć sprzedaży liczy ponad 160 salonów w całej Polsce oraz sklep e-commerce.

Stanowisko: Technolog odzieży

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Plac Kościeleckich 3

Twój zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z projektantami w zakresie technologii oraz konstrukcji odzieży w dziale projektowym.

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i komentarzy do wzorów produkcyjnych.

  • Uczestniczenie w przymiarkach, komentowanie wzorów i monitorowanie poprawności wyprodukowanych wzorów.

  • Opracowanie tabel rozmiarowych wraz ze stopniowaniem.

  • Wychwytywanie błędów technologicznych i proponowanie rozwiązań.

  • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie z uwzględnieniem konstrukcji odzieży.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe.

  • Znajomość zasady konstrukcji i stopniowania odzieży.

  • Znajomość zasady kroju i szycia.

  • Posiadanie minimum rocznego doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Dobre planowanie i organizowanie sobie pracy.

  • Dobra komunikacja,  współpraca z zespołem, dzielenie się swoimi pomysłami.

  • Dobra znajomość MS Office, a w szczególności Excel.

  • Posiadanie wyobraźni przestrzennej.

  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (dokumentacja technologiczna jest głównie w języku angielskim).

  • Doświadczenie w produkcji odzieży będzie niewątpliwym atutem.

Firma oferuje:

  • Pracę dla znanej marki odzieżowej.

  • Możliwość przyuczenia oraz kompleksowe wdrożenie w powierzone obowiązki.

  • Stabilną pracę i adekwatne wynagrodzenie do stanowiska.

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia na umowę o pracę.

  • Pracę od poniedziałku do piątku.

Brzmi interesująco? Prześlij swoje CV lub napisz do nas i zapytaj o szczegóły.

Prosimy o dołączenie do swoich dokumentów aplikacyjnych wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych:

  • wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez grupę PBH w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego;

  • wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez grupę PBH w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 859992982