2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Warmińsko-mazurskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Ostróda
Dodane 27 maja 2024

Technolog obróbki metali

Wynagrodzenie

7 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Adamix zajmująca się produkcją wysokiej jakości okuć jachtowych zatrudni pracownika:

Stanowisko: technolog

Miejsce pracy: Ostróda / Tyrowo

Obowiązki:

- wykonywanie rysunków technicznych okuć jachtowych w programach ZWCAD i Rhino;

- opracowywanie technologii produkcji;

- nadzorowanie produkcji prototypów;

-wprowadzanie nowych produktów.

Wymagania:

- znajomość zasad rysunku technicznego;

- umiejętność obsługi programów CAD - możliwość przyuczenia;

- umiejętność myślenia technicznego;

- kreatywność w opracowywaniu technologii;

- doświadczenie w zawodzie oraz znajomość obróbki stali nierdzewnej i aluminium mile widziane.

Oferujemy:

- przyjazne nastawienie w zespole nastawione na dobre relacje i wsparcie;

- ponadprzeciętne wynagrodzenie w regionie, zależne od umiejętności i rozwoju;

- dobrą atmosferę w pracy;

- ciekawą posadę, w której możesz zobaczyć efekty swojej kreatywnej pracy w trakcie produkcji oraz finalny produkt wytworzony z użyciem opracowanej technologii;

- możliwość rozwoju zawodowego.

Proszę o wysyłanie CV w formularzu OLX. List motywacyjny będzie dodatkowym atutem.

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 664430956