2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubelskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kraśnik
Dodane 28 maja 2024

Technolog / Młodszy technolog

Wynagrodzenie

4 800 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkująca dla branży spożywczej, motoryzacyjnej, lotniczej zatrudni osobę na stanowisko :

Technolog/Młodszy technolog

Główne zadania:

•⁠ ⁠Udział w wycenianiu detali.

•⁠ ⁠Nadzór nad dokumentacją technologiczną

•⁠ ⁠Wykonywanie prób technologicznych dla nowych detali oraz już istniejących

•⁠ ⁠Tworzenie dokumentacji technologicznej (toczenie, frezowanie, szlifowanie)

•⁠ ⁠Bezpośrednia współpraca z Działem handlowym, Produkcyjnym

Nasze wymagania:

•⁠ ⁠Wykształcenie techniczne

•⁠ ⁠Doświadczenie na stanowisku technologa będzie mile widziane

•⁠ ⁠Podstawowa znajomość systemu ISO

•⁠ ⁠Samodzielność, kreatywność

•⁠ ⁠Zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność i dyspozycyjność

•⁠ ⁠Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

•⁠ ⁠Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

•⁠ ⁠Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem

•⁠ ⁠Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

•⁠ ⁠Zdobycie umiejętności i doświadczenia.

Praca na terenie Kraśnika Fabrycznego.

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 919996804