2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Dodane 15 maja 2024

Technolog meblowy / nadzór nad CNC / rozwój e-commerce.

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z dalszym rozwojem firmy KOSMAZ Sp. z o.o. do oddziału w Koszalinie poszukujemy kandydata do pracy. Szukamy osoby z kwalifikacjami z częściową możliwością przyuczenia do zakresu obowiązków, gotowej do pracy związanej zarówno z codzienną produkcją jak i z tworzeniem innowacyjnych rozwiązań w naszej firmie. Jesteśmy zespołem, który ceni kreatywność, zaangażowanie i precyzję. Jeśli masz doświadczenie w branży związanej z wytwarzaniem elementów do produkcji mebli, znasz podstawy dowolnego oprogramowania CAD i obsługi maszyn CNC, interesujesz się rozwiązaniami e-commerce, to jesteś idealnym kandydatem do naszego zespołu!

Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i modyfikowanie programów na centra CNC, piły panelowe, nanoszenie informacji i wytycznych umożliwiających, ułatwiających i usprawniających produkcję

  • ocena możliwości wykonania zleconych elementów, tworzenie kalkulacji i wycen, kontakty z klientami w tym zakresie

  • współpraca z osobami w firmie odpowiedzialnymi za sprzedaż i produkcję

  • ·opieka nad istniejącym systemem i naprawa zgłaszanych błędów systemów e-commerce w zakresie technologii

  • praca przy rozwoju i obsłudze nowoczesnych rozwiązań e-commerce w zakresie technologii

  • prowadzenia nadzoru technologicznego nad wykonywaniem wyrobów, kontrola procesu oraz poprawności wykonanych elementów

  • dbałość o wysoką jakość produkcji, terminowość i poprawność realizacji zleceń

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyny, dobór odpowiednich narzędzi skrawających

  • poszukiwanie na rynku nowych rozwiązań optymalizacyjnych i rekomendacje ich wdrożenia, udział w rozwoju myśli technicznej i technologicznej firmy

Oczekiwane kwalifikacje:

  • wykształcenie lub doświadczenie techniczne

  • znajomość obsługi jakichkolwiek maszyn lub ploterów CNC

  • podstawowa znajomość dowolnego oprogramowania CAD

  • biegła obsługa komputera w środowisku Microsoft Windows wraz z Excel

  • umiejętność czytania rysunku technicznego, wymiarowania i stosowania podstawowych narzędzi pomiarowych

  • odpowiedzialność, umiejętność szybkiego działania

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interdyscyplinarne, chęć pracy w zespole

  • gotowość do uczenia się, podnoszenia kwalifikacji, czynnego udziału w rozwoju firmy

  • dokładność, zaangażowanie, inicjatywa w realizacji powierzonych zadań

 Dodatkowe umiejętności brane pod uwagę:

  • mile widziane doświadczenie w produkcji i montażu mebli, usługach stolarskich

  • mile widziana znajomość dowolnych programów CAD 3D/CAM z branży meblowej (np. IMOS, CORPUS)

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o długoletniej historii i ugruntowanej pozycji rynkowej

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych/zdobywanych kwalifikacji i osiąganych wyników

  • dostęp do najnowocześniejszych maszyn

  • pracę w ambitnym i zgranym zespole

  • dogodne godziny pracy z możliwością nadgodzin

  • wdrażanie na stanowisku pracy

Prosimy o kontakt tylko osoby poważnie zainteresowane i spełniające powyższe wymagania. Zapraszamy do przesłania CV przez portal OLX lub adres e-mail: info[Q]kosmaz.pl

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 917106228