2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Rypin
Dodane 15 maja 2024

Technolog – Kosztorysant (staż)

Lokalizacja

Rypin

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Unikat zajmuje się produkcją reklamy świetlnej od 2001 roku. Na przestrzeni wielu lat wypracowaliśmy rozwiązania, które pozwalają nam oferować klientom produkty oparte o najwyższą jakość materiałów przy udziale najnowszych technologii. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technolog – Kosztorysant (staż)

Zakres obowiązków:

·         sporządzanie kalkulacji kosztów wytworzenia produktów

·         analiza zapytań ofertowych oraz wymagań klienta dotyczących projektu

·         nadzór technologiczny nad realizacją wykonania wyrobów oraz współpraca z działem produkcyjnym

Wymagania:

·         znajomość programów komputerowych wspomagających projektowanie (AutoCAD) na poziomie podstawowym

·         podstawowa wiedza techniczna i umiejętność doboru materiałów produkcyjnych

·         dobra organizacja pracy oraz umiejętności techniczne

Dodatkowy atut:

·         wykształcenie techniczne

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         wsparcie podczas wdrożenia

·         niezbędne narzędzia podczas pracy

·         pakiet ubezpieczeń (m.in. medycyna pracy)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rypin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Rypin
ID: 918508556