2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
Dodane 15 maja 2024

Technolog ds. Prefabrykacji Prętów Żebrowanych

Wynagrodzenie

7 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Hurtostal 2 poszukuje Technologa ds. Prefabrykacji Prętów Żebrowanych

Dołącz do naszego zespołu w nowo wybudowanym biurowcu i rozwijaj swoje kompetencje w dynamicznym środowisku pracy.

Jesteśmy młodym, energicznym zespołem, który ceni sobie inicjatywę i samodzielność.

Jeżeli jesteś gotowy na wyzwania i chcesz mieć realny wpływ na procesy produkcyjne, ta oferta jest dla Ciebie!

Co oferujemy:

- Doskonałą kawę każdego dnia

- Możliwość rozwoju

- Dużą samodzielność w działaniu po osiągnięciu niezbędnych kompetencji

- Ścisłą współpracę i bezpośredni kontakt z zarządem

- Pracę w nowoczesnym biurze z 2024 roku z pełnym komfortem

- Program rozwoju kompetencji prowadzony przez doświadczonych przełożonych

Obowiązki: (kolejność wg. ważności)

- obsługa programu Lenners Partners oraz biegła znajomość Excela i Outlooka

- opracowanie dokumentacji  i drukowanie etykiet do produkcji prętów żebrowanych

- analiza  zapytań klientów – pomoc przy opracowaniu ofert

- bezpośredni kontakt z klientami wyjaśnianie niezgodności

- dobór i optymalizacja technologii we współpracy z majstrem

- codzienna  współpraca z zarządem

- pomoc przy planowaniu  i koordynowaniu prac zgodnie z terminami

- aktywny udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych

- umiejętność pracy pod presją czasu

Wymagania:

- doświadczenie pracy jako technolog zbrojarni (minimum 12 miesięcy)

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów biurowych

- Umiejętność szybkiego uczenia się i adaptacji

- Dobra organizacja pracy, komunikatywność, odpowiedzialność

Wynagrodzenie:

7 50**********000,00 zł brutto

Zainteresowałeś się?

Wyślij swoje CV poprzez OLX lub na adres e-mail podany poniżej. Nie zapomnij dołączyć klauzuli o ochronie danych osobowych. Czekamy na Twoją aplikację!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 918414172