2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 05 maja 2024

TECHNIK, ZŁOTA RĄCZKA - ТЕХНІК, "ЗОЛОТІ РУКИ" - 35 zł/h brutto +premie

Wynagrodzenie

35 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

PL - Jesteśmy wrocławską firmą, która zajmuje się kwaterami pracowniczymi we Wrocławiu i okolicach. Poszukujemy osobę do naszego teamu na stanowisko: TECHNIK, ZŁOTA RĄCZKA

Zakres obowiązków to:

• prace naprawcze i konserwatorskie,

• dbanie o bezawaryjność i ciągłość pracy obiektów,

Wymagania:

• posługiwanie się elektronarzędziami i sprzętem używanych w robotach remontowych i naprawczych,

• czynne prawo jazdy kat. B

• język ukraiński/rosyjski i język polski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

• stawka 35 zł/godzina brutto

• około 175-200 godzin pracy miesięcznie

• firmowy samochód, telefon komórkowy

• system premii

• firmowe imprezy i spotkania integracyjne

Prześlij nam swoje CV i przyjdź na rozmowę rekrutacyjną ;)

UA - Ми - вроцлавська фірма, яка займається житлом для робітників у Вроцлаві та околицях. Ми шукаємо кандидата до нашої команди на посаду: ТЕХНІК, "ЗОЛОТІ РУКИ"

Обов'язки включають:

• ремонтні та консерваційні роботи

• забезпечення беззбоїв та неперервності роботи об'єктів,

Вимоги:

• володіння електроінструментами та обладнанням, що використовуються в будівельних та ремонтних роботах,

• активне посвідчення водія категорії B

• комунікативний рівень польської мови (продвинутий А2, початковий В1 буде достатньо) та україньска/російська мова

Пропонуємо:

• ставка 35 зл/година брутто

• біля 175-200 робочих годин в місяць

• фірмовий автомобіль, мобільний телефон

• система премій

• фірмові вечірки і інтеграції

Надішли нам своє CV і приходь на розмову рекрутаційну ;)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 915354560