2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tarnowo Podgórne
Dodane 07 maja 2024

Technik weterynarii (laboratorium)

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne Lab-Vet w Tarnowie Podgórnym poszukuje technika weterynarii (praca stacjonarna).

Główne obowiązki:

- przyjmowanie i rejestracja próbek,

- numerowanie próbek,

-  wstępna obróbka z próbkami (homogenizacja, zalewanie pożywką mikrobiologiczną),

- wysiew próbek na pożywki hodowlane,

- dezynfekcja powierzchni laboratoryjnych,

- wirowanie próbek krwi,

- przyjmowanie towaru do laboratorium,

- przesiew na pożywki mikrobiologiczne badanego materiału.

Nie wymagamy doświadczenia! Jesteśmy w stanie wszystkiego nauczyć. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i chęć do pracy :)

Oferujemy:

- umowę o pracę na czas nieokreślony (poprzedzony 3-miesięcznym okresem próbnym),

- pracę zmianową (08:00-16:00 oraz 10:00 – 18:00) od poniedziałku do piątku,

- dla chętnych praca w weekendy,

- wynagrodzenie na start zależne od posiadanego doświadczenia (3.500 PLN – 4.000 PLN na rękę).

Nasze oczekiwania:

- mile widziany tytuł technika weterynarii,

- komunikatywność,

- chęć rozwoju,

- umiejętność pracy w zespole.

CV proszę przesyłać przez portal OLX. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o wiadomość przez portal OLX.

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 916775160