2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Łódź
  7. Utrzymanie ruchu - Widzew
Dodane 07 maja 2024

Technik w Dziale Utrzymania Ruchu - Media Expert - JEDNA ZMIANA

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy

Technika w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Zakładowa 90/92

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych!

Zapewnimy Ci:

  • umowa o pracę bezpośrednio z Media Expert

  • jasny system wynagradzania – do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny podwyższony do 40% (jeśli występują godziny nocne)

  • program poleceń pracowniczych

  • opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy

  • stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)

  • bezpłatną kawę i herbatę z automatu

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • możliwość awansu

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

  • szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych

  • strefę relaksu

Twoje zadania:

  • prace remontowo-naprawcze związane z technicznym utrzymaniem obiektu (elektryka, klimatyzacja, wentylacja, wod.-kan., grzewcze, ppoż. i inne)

  • wykonywanie przeglądów i konserwacji instalacji oraz urządzeń

  • raportowanie stanu technicznego obiektu,

  • nadzorowanie stanu sprawności instalacji w budynku oraz na terenie należącym do obiektu

  • usuwanie bieżących awarii i usterek

  • wymiana elementów eksploatacyjnych i uszkodzonych

  • nadzorowanie pracy firm podwykonawczych

  • wspieranie bieżącej pracy działu utrzymania ruchu zmierzającej do zapewnienia ciągłości pracy magazynu

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego

  • znajomości pakietu MS Office

  • praca w godzinach 6- 14

  • dokładności i sumienności

  • prawa jazdy kat. B

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących w firmie

 Mile widziane:

  • uprawnienia UDT WJO wózki jezdniowe

  • uprawnienia UDT P podesty ruchome przejezdne

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • doświadczenie w obsłudze technicznej nieruchomości, w szczególności pod kątem elektrycznym

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 911972857