2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Bieżanów-Prokocim
Dodane 24 kwietnia 2024

Technik utrzymania stanowisk testowych - Kraków, ul. Nad Drwiną 10

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Technik Testów - praca w Krakowie, dzielnica Rybitwy, ul. Nad Drwiną 10

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• diagnoza usterek w urządzeniach testujących układy elektroniczne, na podstawie dostępnej dokumentacji

• wykonywanie napraw oraz serwis urządzeń testujących zgodnie ze standardami firmy

• dbanie o stan magazynowy części zamiennych

DAJ NAM ZNAĆ JEŚLI:

• posiadasz wykształcenie techniczne – elektroniczne lub pokrewne

• znasz zagadnienia z zakresu elektroniki

• potrafisz czytać dokumentację techniczną (także w j. angielskim)

• zgłaszasz gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14; 14-22; 22-6)

• posiadasz zdolności manualne

• potrafisz lutować

• masz zdolność analitycznego myślenia

• jesteś osobą zaangażowaną i dbasz o wysoką jakość wykonywanej pracy

TO OFERUJEMY…

• umowa o pracę

• motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia

• duże wsparcie na etapie obejmowania nowego stanowiska

• przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i konwenansów

• profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

• elastyczny czas pracy i ani śladu korporacyjnej atmosfery!

• szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Benefity:

• darmowy transport pracowniczy na terenie Krakowa

• dofinansowanie do zajęć sportowych

• prywatna opieka medyczna

• ubezpieczenie na życie

• dodatkowe świadczenia socjalne

• program rekomendacji pracowników

• parking dla pracowników

• inicjatywy dobroczynne

Fideltronik to firma, która powstała z fascynacji i pasji do elektroniki. Po 35 latach działalności jesteśmy ekspertami, ale nadal stoi przed nami wiele wyzwań. Nowe technologie to zdecydowanie nasz świat. Jesteśmy największym polskim zakładem EMS (Electronics Manufacturing Services), natomiast w rankingu światowym plasujemy się w okolicach 50 miejsca. Kompleksowo realizujemy usługi produkcyjne (end-to-end) we współpracy z wiodącymi liderami elektroniki o zasięgu globalnym.

Jeśli szukasz wyzwań w dobrej, uczciwej firmie, ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań – skontaktuj się z nami koniecznie!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 906223490