2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Częstochowa
  7. Utrzymanie ruchu - Dźbów
Kubara Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 10:24

Technik Utrzymania Ruchu, Produkcja, Maszyny

Lokalizacja

Częstochowa, Dźbów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dobra Kaloria powstaje w rodzinnej firmie z Częstochowy, która istnieje na polskim rynku od 1993 roku. Dziś pracuje w niej już drugie pokolenie, a trzecie ochoczo włącza się w testowanie nowości!

Dzięki zgranej i zaangażowanej ekipie, osiągamy sukcesy, zdobywając coraz większe uznanie wśród klientów.

Jeśli szukasz miejsca pracy, które oferuje stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy oraz przyjazne środowisko, to Dobra Kaloria jest idealnym miejscem dla Ciebie. Dołącz do naszego zespołu, gdzie każdy pracownik ma możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie tworzenia produktów.

 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

TO OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę? Oczywiście. U nas nie musisz martwić się o stabilne zatrudnienie i regularne wynagrodzenie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie? Tak, plus do tego przejrzysty system premiowy.

  • Rozwój? Jest dla nas najważniejszy! Cenimy sobie awanse wewnętrzne i rozwój kompetencji naszych pracowników!

  • Benefity? Mamy to! Między innymi: finansowane ubezpieczenie grupowe, współfinansowaną prywatna opieka medyczna, zniżkę na produkty.

  • Przyjazna atmosfera w pracy? Nie inaczej! W Dobrej Kalorii najważniejsi są ludzie.

  • Czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc pytaj śmiało.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnozowanie i usuwania awarii.

  • Planowanie harmonogramu napraw i przeglądów.

  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz prac konserwacyjnych.

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną.

  • Przekazywanie informacji o rozpoczęciu, statusie i zakończeniu awarii do działu produkcji.

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn oraz urządzeń i instalacji.

  • Utrzymanie ciągłej dostępności mediów na potrzeby procesu produkcyjnego i całego zakładu.

  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i automatyki.

  • Sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych prac

NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane elektroniczne, elektryczne lub mechatronice.

  • Uprawnienia SEP GR 1.

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.

  • Umiejętność przeprowadzania analiz problemowych oraz kreatywność w ich rozwiązywaniu.

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Dołącz do nas i wspólnie z nami buduj przyszłość Dobrej Kalorii!

#ZawszeDobra od 30 lat

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Dźbów
ID: 918874019