2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Bałuty
Patrycja
Dodane 16 maja 2024

Technik Utrzymania Ruchu i Nieruchomości

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Nasza oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia wdrażające, możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

  • Oferujemy darmowy dojazd do pracy autobusem pracowniczym na wybranych trasach

  •  Szeroki pakiet socjalny (m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, prezenty urodzinowe)

  • Dofinansowanie zajęć sportowych lub prywatna opieka medyczna

  • Paczki świąteczne oraz dodatkowe świadczenia socjalne

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisk

  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej + okazjonalnie praca w weekendy

  • Wykształcenie techniczne (elektryk/mechanik/automatyk)

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Uprawnienia elektryczne do 1kV

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń centrów dystrybucji

  • Diagnozowanie przyczyn usterek i awarii

  • Dbałość o należyty stan maszyn, urządzeń oraz narzędzi

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 863199430