2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gdańsk
  7. Utrzymanie ruchu - Stogi z Przeróbką
Dodane Dzisiaj o 12:57

Konserwator obiektu - Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Stogi z Przeróbką

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

BALTICON S.A. jest polską firmą logistyczno-handlową. Od ponad 30 lat pracujemy dla największych linii żeglugowych na świecie. Zajmujemy się transportem, serwisem oraz sprzedażą i wynajmem kontenerów morskich oraz prowadzimy depoty kontenerowe w Gdyni, Gdańsku, Szczecinie i w Warszawie. Działalność prowadzimy na terenie Unii Europejskiej, posiadamy oddziały w Polsce, Niemczech i w Hiszpanii. W naszej grupie pracuje ponad 250 osób.

W 2023 roku uruchomiliśmy nową usługę w postaci terminala kontenerowego inland, oferującą przewozy intermodalne oraz przeładunek pełnych kontenerów.

Pod marką Eco Containers prowadzimy działalność sprzedaży i wynajmu kontenerów morskich, chłodni oraz kontenerów mieszkalnych. W Gdańsku posiadamy zakład produkcyjny, gdzie dokonujemy modyfikacji kontenerów morskich.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków

  • prace montażowe i elektryczne

  • praca z dokumentacją techniczną

  • wykonywanie zleconych modernizacji na placu

  • diagnozowanie i raportowanie usterek oraz podejmowanie działań naprawczych w celu zapewnienia płynnego przepływu na Terminalu

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 14:00

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenie średnie kierunkowe (elektryka, elektronika, mechanika, mechatronika)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość obsługi elektronarzędzi

  • samodzielność w działaniu, dokładność i wysokie zaangażowanie

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do kursu języka angielskiego, dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego dla pracownika i jego rodziny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego)

Zachęcamy do Aplikacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Stogi z Przeróbką
ID: 907770838