2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Baniocha
Alina
Dodane 13 maja 2024

Technik utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

6 900 - 7 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Baniocha

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteś doświadczony, posiadasz dużą wiedzę techniczną i chcesz znaleźć stabilną pracę w dziedzinie utrzymania ruchu? Aplikuj!

Dla naszego Klienta - prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy Technika utrzymania ruchu od zaraz!

Lokalizacja: Szymanów, Baniocha, Mazowieckie (okolice Piaseczna, Góry Kalwarii)

Oto możemy zaoferować:

  • Umowę o pracę bezpośrednio

  • Wynagrodzenie w granicach 6900 - 7800 brutto;

  • Bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy;

  • Darmowy dojazd z wielu miejscowości, również z Warszawy;

  • Pracę u stabilnego i znanego pracodawcy.

Zakres obowiązków:

  • Przeglądy prewencyjne maszyn i urządzeń;

  • Usuwanie awarii i usterek;

  • Wykonanie drobnych modernizacji;

  • Dokumentowanie pracy w systemie komputerowym.

Wymagania do Kandydata:

  • Doświadczenie w dziedzinie utrzymania ruchu lub na pokrewnych stanowiskach;

  • Znajomość z dziedzin pneumatyki, mechaniki, automatyki lub elektroniki;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • Uprawnienia SEP;

  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Brzmi interesująco? Wyślij aplikację poprzez formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Baniocha,

Mazowieckie

Mazowieckie, Baniocha
ID: 915236597