2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Słupsk
Perla Polska
Dodane 14 maja 2024

Technik utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

5 400 - 8 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję i porę dnia. Jesteśmy liderem na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych.

Jako nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma rodzinna od lat działamy międzynarodowo. Importujemy wyłącznie wysokiej klasy surowce bezpośrednio od zaufanych dostawców z całego świata. Starannie nadzorujemy każdy etap produkcji zapewniając najwyższą  jakość oferowanych wyrobów.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: www.pelnadobra.pl

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10

Zadania na stanowisku:

  • utrzymanie ciągłości produkcyjnej

  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń, diagnozowanie i usuwanie awarii i usterek

  • uczestnictwo w rozruchu nowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych

  • przezbrajanie maszyn

  • rozkręcanie i skręcanie urządzeń dozujących oraz form pracujących w maszynie

  • bieżąca konserwacja oraz wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych

  • wparcie techniczne dla operatorów maszyn – ustawianie maszyn, tworzenie i wprowadzanie nowych programów

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (mechanik, automatyk, budowa maszyn itp.)

  • praktyczna znajomość mechaniki, pneumatyki, elektryki

  • umiejętność programowania falowników, czytania schematów elektrycznych

  • samodzielność, sumienność i dokładność

  • umiejętność pracy zespołowej

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • mile widziane uprawnienia SEP

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (można zrobić w trakcie rekrutacji)

Oferujemy:

  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika

  • nowoczesny, zautomatyzowany park maszynowy

  • dostęp do szkoleń technicznych

  • miesięczny system premiowy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bezpłatny autokar na ternie Słupska

  • parking dla pracowników

  • zniżka na półkolonie i ferie zimowe dla dzieci

  • zniżka firmowa na korty tenisowe

  • roczna impreza integracyjna

  • ubezpieczenie na życie

  • pełen pakiet wdrożeniowy

  • bonus świąteczny

  • wsparcie przy relokacji

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 913932027