2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Olkusz
Advanced Technical Services Sp. z o.o.
Dodane 27 maja 2024

Technik Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Dołącz do zespołu jako Technik Utrzymania Ruchu!

Szukasz możliwości rozwoju w obszarze utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych? Zapraszamy do naszego dynamicznego zespołu, gdzie jako Technik Utrzymania Ruchu będziesz miał szansę na rozwój zawodowy.

Twoje główne zadania będą obejmować przeglądy, konserwację oraz naprawy maszyn produkcyjnych, dbając o ich niezawodność i sprawność.

Oferujemy Ci stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy i wynagrodzeń. Nasz kompleksowy program wdrożenia ułatwi Ci adaptację na nowym stanowisku, a regularne szkolenia techniczne zapewnią Ci rozwój zawodowy. Przy naszej firmie masz jasno określoną ścieżkę kariery oraz możliwość korzystania z dofinansowania do posiłków, karty multisport oraz grupowej polisy na życie, którą częściowo finansujemy.

Jeśli chcesz być częścią zespołu, który stawia na profesjonalizm i ciągły rozwój, aplikuj już teraz!

TECHNIK - SŁUŻBY UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Klucze ( województwo małopolskie)

Zadania na stanowisku:

·         przeglądy i konserwacja maszyn produkcyjnych,

·         naprawy maszyn produkcyjnych,

Wymagania:

·         Znajomość: budowy maszyn, pneumatyki, hydrauliki ,

·         Umiejętność posługiwania się narzędziami oraz elektronarzędziami,

·         Doświadczenie zawodowe minimum rok,

·         Posiadanie uprawnień: suwnice, zwyżki itp.

Oferujemy:

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         system premiowy i wynagrodzeń oparty na transparentnych zasadach,

·         kompleksowy program wdrożenia na stanowisku pracy,

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia techniczne związane z pracą na stanowisku,

·         jasno określona ścieżkę kariery,

·         dofinansowanie do posiłków, karty multisport,

·         możliwość dołączenia do grupowej polisy na życie - pracodawca finansuje cześć składki,

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 889325975