2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Polkowice
Dodane 09 maja 2024

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Polkowicach, poszukujemy Technika Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Regularną kontrolę stanu technicznego maszyn i urządzeń,

  • Konserwację, regulację i naprawy bieżące maszyn,

  • Montaż i uruchamianie urządzeń produkcyjnych,

  • Współpracę w procesach optymalizacyjnych dotyczących wykonywanych zadań,

  • Aktywne uczestnictwo w projektach inwestycyjnych dotyczących infrastruktury i maszyn,

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarach: elektromechanika, automatyka, chłodnictwo przemysłowe, mechanika i elektryka,

  • Wykazywanie się samodzielnością i odpowiedzialnością za realizowane zadania,

  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych,

  • Znajomość systemu SAP,

  • Znajomość w zakresie podstawowym MS Office/Excel,

  • Posiadanie aktywnego prawa jazdy kat.B,

Mile widziane:

  • Dużym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP E1 D1,

Pracodawca oferuje:

  • Rozbudowany system premiowy,

  • Benefity pozapłacowe,

  • Standardy bezpieczeństwa na wysokim poziomie i przyjazną atmosferę w pracy,

  • Możliwość pracy dla renomowanej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 917162607