2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 14 maja 2024

Technik Utrzymania Obiektu (umowa o pracę, benefity)

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dla naszego klienta, który świadczy usługi z zakresu opieki technicznej nad budynkami, rekrutujemy kandydatów na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków

·       Prace mające na celu utrzymanie budynku w należytej sprawności technicznej.

·       Wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji i urządzeń.

·       Drobne prace ogólnobudowlane.

·       Usuwanie bieżących usterek.

·       Reagowanie na zgłoszenia oraz awarie w budynku.

Wymagania

·       Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub wykształcenie techniczne zawodowe.

·       Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel obsługa poczty).

·       Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym instalacji elektrycznych, sanitarnych, HVAC.

·       Mile widziane Uprawnienia SEP min E1 lub gotowość do ich pozyskania.

·       Dodatkowym atutem będą uprawnienia grupy G2 oraz G3 oraz znajomość instalacji budynkowych, pożarowych.

·       Prawo jazdy kat. B – mile widziane.

Oferujemy

·        Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę.

·       Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (6 000 – 7 000 zł brutto miesięcznie.

·       Możliwość zdobycia uprawnień SEP.

·       Szybki proces rekrutacyjny.

·       Praca dwuzmianowa.

·       Opieka medyczna.

·       Karta Multisport.

·       Wczasy pod gruszą.

·       Wyprawka szkolna dla dziecka.

Masz jakieś dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 915478516