2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gliwice
  7. Utrzymanie ruchu - Brzezinka
Magda
Dodane 23 maja 2024

Technik UR - serwisowanie maszyn CNC

Wynagrodzenie

8 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zajmującej się obróbką metali poszukujemy osoby do działu UR zajmującego się parkiem maszynowym CNC.

Umowa o pracę bezpośrednio z fabryką.

Na starcie dostaniesz średnio 8000 zł brutto podstawy a także dodatkowo:

  • dostaniesz dofinansowanie do posiłków – stołówka 215 zł/mc oraz automaty vendingowe 15 zł/mc

  • dostaniesz premię stażową (jednorazowo po 5 i 10 roku pracy)

  • dostaniesz dofinansowaną opiekę medyczną

  • dostaniesz dofinansowane ubezpieczenie na życie w Warta

  • słodki upominek w dniu urodzin oraz pracę 6h (zapłacimy ci za 8 )

  • za pracę w godzinach nocnych doliczymy Ci 20% do wynagrodzenia

  • rozbudowany pakiet socjalny , m.in. pod gruszą, dofinansowanie do studiów czy dodatkowe premie świąteczne)

Twoje codziennie zadania:

  • odpowiedzialność za stan parku maszynowego CNC

  • serwisowanie maszyn, konserwacja, przeglądy

  • współpraca z pozostałymi działami głownie z produkcją

Nasze oczekiwania względem kandydatów:

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

  • doświadczenie w pracy z maszynami CNC

Dodatkowo docenimy:

  • praktyczną znajomość sterowników PLC

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 917111685