2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kraków
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Grzegórzki
Grupa LUX MED
Dodane 29 maja 2024

Technik sterylizacji medycznej - LUX MED Stomatologia Kraków

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca w Centrum Stomatologicznym LUX MED w Krakowie przy ul. Kamiennej 21.

My zadbamy o:

  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży.

  • Szeroki wachlarz dodatków pozapłacowych m.in. karta sportowa na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna;

  • Możliwość uczestniczenia w całorocznym kursie języka angielskiego;

  • Wsparcie Kierownika oraz Koordynatora Zespołu Higienistek i Asystentek w codziennej pracy;

  • Współpracę w formie umowy zlecenie lub umowy o pracę;

  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia;

  • Niepowtarzalną atmosferę, pozytywne podejście oraz wzajemny szacunek - poznasz świetnych ludzi i staniesz się częścią zgranej załogi.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • Wykształcenie kierunkowe - ukończona szkoła policealna w zakresie technik sterylizacji medycznej;

  • Preferowane roczne doświadczenie zawodowe;

  • Umiejętność obsługi autoklawów, sterylizatorów do końcówek stomatologicznych DAC;

  • Znajomość zasad sterylności i higieny;

  • Samodzielność oraz dobre umiejętności organizacyjne;

  • Komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, wysoka kultura osobista.

Twoje główne zadania:

  • Przyjmowanie, mycie i dezynfekcja narzędzi oraz sprzętu medycznego;

  • Przeprowadzanie procesów sterylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami;

  • Przegląd, rejestrowanie, znakowanie, kompletowanie narzędzi i innego sprzętu;

  • Prowadzenie dokumentacji wszystkich wykonanych czynności.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 846728705