2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Mokotów
rekrutacja
Dodane 21 maja 2024

Technik Serwisu sieci restauracji Thai Wok

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Dołącz do ekipy Thai Wok! Jesteśmy dynamiczną firmą, która stawia na jakość, szacunek, międzykulturowość, pasję i rozwijanie horyzontów. W związku z rozwojem poszukujemy Technika Serwisu.

Twoje zadania:

  • Prace mające na celu utrzymanie lokali gastronomicznych w należytej sprawności technicznej.

  • Wykonywanie konserwacji oraz naprawa instalacji i urządzeń.

  • Wykonywanie drobnych prac ogólnobudowlanych.

  • Usuwanie bieżących usterek.

  • Reagowanie na awarie i zgłoszenia alarmowe.

  • Raportowanie stanu realizowanych prac serwisowych.

Oczekujemy:

  • Aktualne uprawnienia SEP do 1KV.

  • Wiedza z zakresu elektrotechniki, mechaniki i ogólnobudowlana.

  • Znajomość urządzeń gastronomiczny (elektrycznych, gazowych).

  • Czynne prawo jazdy kat. B – praca mobilna/stacjonarna.

  • Elastyczność w działaniu.

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy również po godzinach otwarcia restauracji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie  - umowa o pracę.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, tel. komórkowy).

Pamiętaj aby dodać do cv zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Thai Wok w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 916421798