2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Krzyki
Dodane 15 maja 2024

Technik Serwisu/Serwisant

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeżeli praca na budowie już Cię nie satysfakcjonuje i marzysz o nowych wyzwaniach dołącz do naszego Zespołu Serwisowego jako Technik Serwisu/Serwisant w zakresie instalacji sanitarnych oraz HVAC!

Poszukujemy ambitnych i samodzielnych osób, gotowych do działania i rozwiązywania problemów. Czas na zmianę, która otworzy przed Tobą nowe możliwości i przyniesie zawodową satysfakcję!

Opis stanowiska:

  •  Mobilne wsparcie działu serwisu i gwarancji;

  • Diagnozowanie awarii i usterek;

Umiejętności, których szukamy:

  • Znajomość instalacji HVAC, elektrycznych, wod-kan;

  • Doświadczenie na budowie w branży sanitarnej;

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;

  • Zaradność i samodzielność w działaniu;

  • Prawo jazdy kat. B;

Dodatkowymi atutami będą:

  • Umiejętność lutowania twardego instalacji;

  • Uprawnienia elektryczne 1kV / F-gaz;

  • Uprawnienia do obsługi podestów ruchomych;

W zamian za Twoją pracę oferujemy:

  • Pracę jednozmianową w stabilnej firmie, która prężnie się rozwija;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia branżowe;

  • Pracę przy użyciu profesjonalnych i markowych narzędzi, regularnie serwisowanych;

  • Benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, MultiSport, eventy integracyjne).

Szukamy osób, które chcą dzielić się z nami swoją wiedzą, energią i kreatywnością.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze swoim aktualnym CV.

UWAGA:

Nasza oferta skierowana jest do osób z Wrocławia i okolic.

Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy także o dopisanie klauzuli dotyczącej danych osobowych w formie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 918501375