2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Piaseczno
Dodane 30 maja 2024

Technik Serwisu - naprawa telefonów

Wynagrodzenie

4 300 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

  Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. to jedno z czołowych europejskich Autoryzowanych Centrów Serwisowych telefonów komórkowych, tabletów oraz modemów internetowych takich marek jak SAMSUNG, HUAWEI, XIAOMI, ALCATEL, CAT, JCB, COOLPAD, MEIZU. Zatrudniamy ponad 200 pracowników , naprawiając blisko 30 000 urządzeń miesięcznie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy 5 kandydatów na stanowisko:

Technik Serwisu - naprawa telefonów komórkowych

 Miejsce pracy: Piaseczno koło Warszawy

Opis stanowiska:

·         Samodzielne diagnozowanie oraz naprawa mobilnych urządzeń GSM, w szczególności telefonów, tabletów oraz modemów internetowych.

Wymagania:

·         Wykształcenie średnie techniczne - preferowane specjalności: elektronika lub pokrewne.

·         Znajomość podstaw elektroniki i elektrotechniki.

·         Znajomość obsługi komputera.

·         Zdolności manualne i dokładność.

·         Dobra organizacja pracy własnej.

·         Umiejętność pracy zespołowej.

Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

·         Doskonałe warunki pracy w nowocześnie wyposażonym Serwisie z wykorzystaniem najnowszej aparatury pomiarowej.

·         Pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży, Spółce notowanej na New Connect.

·         Szkolenie wstępne, po podjęciu pracy profesjonalne szkolenia zawodowe.

·         Umowę o pracę lub zlecenie

·         Pakiet medyczny Grupy LUX MED.

Pakiet Multi Sport,

·         Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

·         Klarowny i motywujący system wynagradzania.

·         Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.

·         Łatwy dojazd komunikacją miejską lub, w przypadku dojazdy własnego, miejsc parkingowe.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 887821716