2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Fabryczna
Dodane 06 maja 2024

Serwisant elektroniki, automatyki przemysłowej - Wrocław (1 zmiana)

Wynagrodzenie

6 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

W związku z rozwojem firmy naszego zagranicznego klienta, lidera w branży serwisu elektroniki i automatyki przemysłowej, poszukujemy osób, które rozpoczną pracę w nowoczesnym centrum serwisu firmy we Wrocławiu.

Jeżeli elektronika jest Twoją pasją i interesuje Cię rozwój umiejętności w międzynarodowej firmie z dostępem do najnowszych technologii i narzędzi, zapraszamy do aplikacji.

Serwisant elektroniki, automatyki przemysłowej - Wrocław

  • Miejsce pracy: Wrocław (Muchobór)

  • Zagraniczna firma (serwis elektroniki, automatyki przemysłowej)

  • Serwis stacjonarny

  • 1 zmiana + elastyczne godziny pracy - możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 6.00 - 9.00 rano

Zadania:

• Diagnoza, naprawa, testowanie części elektroniki przemysłowej (m.in.: sterowniki PLC, panele HMI, elementy systemów CNC, serwonapędy, urządzenia programujące, zasilacze UPS, płytki obwodów sterowanych PCB itd.)

• Naprawy na poziomie komponentów elektronicznych

• Diagnostyka elektroniki przemysłowej przy użyciu różnego rodzaju urządzeń pomiarowych

• Lutowanie

• Prowadzenie dokumentacji rejestrującej przebieg pracy, wykonanych napraw oraz wykorzystanych części/modułów

Wymagania:

• Doświadczenie w diagnostyce i naprawie, serwisie elektroniki (w tym na poziomie komponentów elektronicznych)

• Mile widziane doświadczenie z obszaru elektroniki, automatyki przemysłowej

• Umiejętność obsługi urządzeń diagnostycznych i sprzętu testującego

• Doświadczenie w lutowaniu

• Komunikatywna znajomość j. angielskiego - mile widziana

• Wykształcenie kierunkowe - elektronika lub pokrewne – mile widziane

• Zamiłowanie do elektroniki i umiejętności techniczne, manualne

Co możemy Ci zaproponować:

• Umowa o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w polskim oddziale firmy we Wrocławiu

• Praca na 1 zmianę i elastyczne godziny pracy (start 6.00 – 9.00 rano)

• Możliwość długoterminowej, stabilnej współpracy w zagranicznej firmie

• Atrakcyjne wynagrodzenie, konkurencyjne na rynku i zgodne z posiadanym doświadczeniem

• Pełne wdrożenie do pracy na stanowisko serwisanta w branży elektroniki przemysłowej

• Możliwość uczestnictwa w szkoleniu za granicą w siedzibie firmy w Holandii

• Bardzo dobre warunki pracy – nowoczesna hala serwisowa, parking

• Praca pełna wyzwań, różnorodności i możliwość rozwoju poprzez dostęp do najnowszych technologii i centrów testowych

• Dobra atmosfera pracy zespołowej, rozwoju zawodowego i wymiany doświadczeń

Aplikacje:

Zapraszamy do przesłania CV z opisem doświadczenia zawodowego poprzez przycisk APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 909363019