2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Ursynów
Medicover
Dodane 28 maja 2024

Technik RTG / Elektroradiolog - Warszawa, CM Puławska

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do nas, jeśli:
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe z zakresu elektroradiologii (technik, licencjat, magister),
  • ukończyłeś/łaś kurs ochrony radiologicznej pacjenta,
  • znasz język angielski - mile widzian​e. ​
Nasza oferta w pigułce:
  • praca w trybie zmianowym,
  • wolne niedziele oraz święta,
  • wsparcie przełożonego i zespołu,
  • przejrzysty zakres obowiązków,
  • bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy (wysokiej jakości sprzęt medyczny i nowoczesne gabinety).
Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • wykonywanie i oznaczanie zdjęć RTG,
  • nadzór nad dokumentacją medyczną pacjentów,
  • przygotowywanie stanowiska pracy i uzupełnianie brakującego sprzętu,
  • współpracę z lekarzami,
  • obsługę pacjenta.

 Centrum Medyczne Medicover  ul. Puławska 278, Warszawa

(sprawdź dojazd)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 916625721