2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Reda
Dodane 29 kwietnia 2024

Technik Produkcji Elektronicznej i Mechanicznej

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Santi – lider i właściciel światowej, renomowanej marki w branży nurkowej, producent sprzętu i odzieży związanej z nurkowaniem zaprasza do współpracy. Obecnie poszukujemy osoby na poniższe stanowisko w naszej firmie w Redzie:

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie okablowania do procesów produkcyjnych - docinanie, lutowanie

  • obróbka produkcyjna przewodów i wiązek kablowych

  • lutowanie elementów elektronicznych na płytkach

  • prace produkcyjne przy nurkowym systemie grzewczym

  • serwisowanie sprzętu nurkowego w zakresie elektroniki i elektryki

  • piaskowanie i mycie korpusów oraz obudów z tworzyw sztucznych

  • szlifowanie elementów gumowych

  • dbanie o jakość produktów gotowych do sprzedaży

  • konserwacyjne prace elektryczne na hali produkcyjnej

Wymagania:

  • ​​​​​​​wykształcenie i doświadczenie w dziedzinie elektryki / elektroniki

  • uprawnienia elektryczne SEP

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność, dokładność, obowiązkowość, terminowość i zaangażowanie

Firma oferuje:

  • umowę o pracę w firmie o zasięgu światowym

  • ciekaw środowisko pracy - branża hobbystyczna, sportowa, związana z nurkowaniem

  • perspektywa stabilnego zatrudnienia po odbyciu okresu próbnego

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 878876876