2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Świdnica
Dodane 10 maja 2024

Technik Obsługi Obiektu

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Sodexo obecnie poszukuje osób na stanowisko

TECHNIK OBSŁUGI OBIEKTU

Miejsce pracy: Świdnica

Zakres Obowiązków:

  • Prowadzenie przeglądów budynku oraz urządzeń technicznych,

  • Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynku magazynowego,

  • Obsługa techniczna systemów wentylacji, klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych,

  • Usuwanie awarii,

  • Monitoring mediów

  • Nadzorowanie pracy firm podwykonawczych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia SEP

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze technicznej systemów wentylacji, klimatyzacji, hydraulicznych,

  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji, odpowiedzialne podejście do pełnionych obowiązków.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dodatkowe świadczenia socjalne, program rekomendacji pracowników, możliwość uzyskania uprawnień, inicjatywy dobroczynne

Zainteresowanych proszę o aplikowanie przez OLX. W CV prosimy zawrzeć klauzulę jak poniżej

Klauzula informacyjna rekrutacja:

[ ] Oświadczam, że przekazywane przeze mnie dane w CV i innych dokumentach aplikacyjnych zawierają dane osobowe w zakresie szerszym niż wynika to z art. 22¹ Kodeksu pracy, w związku z tym wyrażam dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie przez Sodexo Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niniejszej rekrutacji.

[ ] Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych Sodexo Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w tym umieszczenie danych w bazie rekrutacyjnej i przechowywanie przez okres 2 lat.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 912970655