2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Opolskie
  5. Montaż i serwis - Skarbimierz
Dodane 17 maja 2024

Technik obiektu/ Technik FM

Lokalizacja

Skarbimierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZapraszamy seniorów

Jesteś w wieku 50+ i szukasz stabilnej pracy w zawodzie elektryka?

Posiadasz kwalifikacje i doświadczenie  elektryczne oraz elektrotechniczne, chciałbyś wykorzystać swoje umiejętności w codziennej pracy, dołącz do nas!

Oferujemy umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Nasz zgrany zespół stopniowo wprowadzi Cię w zakres obowiązków i zapewni codzienne wsparcie.

Twój zakres obowiązków

  • Obsług techniczna systemów: wentylacji i klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych

  • Usuwanie awarii w urządzeniach technicznych

  • Odpowiedzialność za obsługę systemów niskoprądowych i automatykę

  • Monitoring mediów

  • Przygotowywania adekwatnych raportów oceniających stan techniczny urządzeń i budynku

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji

  • Zachowanie jakości i terminowości wykonanej usługi

  • Praca na obiekcie fabrycznym

  • Praca w trybie zmianowym

Nasze wymagania

  • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod-kan „ (przynajmniej jedno z wymienionych)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, oceny, planowania i organizacji pracy

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi komputera – znajomość programów MS Word oraz MS Excel

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Program poleceń pracowniczych

  • Pakiet benefitów w tym benefity w ramach funduszu socjalnego i platforma well beingowa

  • Pakiet szkoleń i platforma e-learningowa

Lokalizacja

Skarbimierz,

Opolskie

Opolskie, Skarbimierz
ID: 917336537