2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Brzezinka
Dodane 23 maja 2024

Technik linii malowania kataforetycznego (ktl)

Wynagrodzenie

32 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Warunki:

- umowa na okres próbny 3 m-ce

- stawka godzinowa: 32,00-35,00zł/h

- premia za wynik między 4-6zł/h

- dopłata do kantyny: 8,50zł/dzień

- prywatna opieka medyczna LUXMED

- dofinansowanie do karty Multisport

Zadania:

- Codzienne, regularne wykonywanie przeglądów wszystkich urządzeń obsługujących linię malowania kataforetycznego;

- Wykonywanie prac konserwacyjnych i obsługa urządzeń pracujących w malarni i oczyszczalni ścieków oraz obsługa logistyki - pojemników z chemikaliami na potrzeby malarni;

- Ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu podczas wykonywania niezbędnych napraw i czynności konserwacyjnych instalacji;

- Regularne wykonywanie analiz wszystkich kąpieli procesowych oraz kąpieli w oczyszczalni ścieków i rejestracja wyników wykonanych analiz;

- Transport chemikaliów procesowych.

Wymagania:

- Wykształcenie minimum zawodowe (chemiczne będzie dodatkowym atutem);

- Znajomość procesu malowania kataforetycznego;

- Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive.

Obecnie praca jest w systemie 3 zmianowym, ale kandydat musi być gotowy na przejście na 4brygadówkę, po 8h – wtedy do każdej godziny przepracowanej w sobotę-niedzielę dodatkowo będzie doliczany dodatek w wysokości 20zł/h.

Zespół liczy 7 osób + przełożony, więc bardzo mała, kameralna grupa.

Szukamy 1-2 osób, nastawiamy się głównie na panów ze względu na dźwiganie.

Może to być osoba z Ukrainy, ale musi bardzo dobrze znać j. polski w mowie i piśmie.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 918743871