2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Warszawa
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Włochy
Dodane Dzisiaj o 15:55

Technik Kontstruktor Serwisant Elektronik

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prowadzimy działalność handlową i produkcyjną. Od 2002 roku dostarczamy urządzenia techniki specjalnej dla służb mundurowych i profesjonalistów.

Zakres obowiązków

  • Małoseryjna produkcja

  • Kontrola jakości

  • Obsługa serwisu

  • Prace techniczne i montażowe (eletronika, wiązki kablowe, lutowanie, prace serwisowe)

  • Prototypowanie

  • Logistyka i obsługa magazynu

Wymagane doświadczenie

  • doświadczenie techniczne

  • wysoka kreatywność

  • podostawowe doświadczenie w naprawie i serwisie smartfonów

  • doskonałe umiejętności diagnostyki problemów technicznych

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych w języku polskim i angielskim

  • język angielski w piśmie na poziomie podstawowym

Mile widziane

  • Umiejętnośc projektowania 3D

  • Doświadczenie z zakresu: Druk 3D, obróbka CNC CAD/CAM, Mechatronika, Robotyka, Elektronika

Pracodawca oferuje

  • Praca stacjonarna

  • Umowa B2B lub umowa o pracę

  • Możliwość rozpoczęcia pracy w formie 1/3 lub 1/2 etatu, docelowo do pełnego etatu

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 908876890