2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Dodane 21 maja 2024

Technik/Instalator systemów niskoprądowych

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma NET Service S.A. poszukuje pracowników na stanowisko Technik/Instalator systemów niskoprądowych. Praca na różnych obiektach na terenie Wrocławia i okolic.

Twój zakres obowiązków:

  • montaż nowych instalacji niskoprądowych (SSP, DSO, SSWIN, KD, CCTV)

  • przebudowy istniejących instalacji niskoprądowych (SSP, DSO, SSWIN, KD, CCTV)

  • rozwiązywanie problemów instalacyjnych związanych z funkcjonowaniem systemów

  • wsparcie inżynierów serwisu w celu zapewnienia zgodności i spójności działań

Nasze wymagania:

  • podstawowa znajomość instalacji systemów niskoprądowych (SSP, DSO, SSWIN, KD, CCTV) wiodących producentów

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • wysokie zdolności manualne (montaż urządzeń, podłączenia)

  • samodzielność, dyspozycyjność

  • chęć do nauki i rozwoju zawodowego

  • prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy

  • umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • możliwość nauki i rozwoju zawodowego

  • wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy, samochód

  • stabilne zatrudnienie i dobrą atmosferę w zespole

www.netservicesa.pl

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 895837433