2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Mokotów
JIT Logistics
Dodane 14 maja 2024

Technik Informatyk

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

JIT Sp. z o.o.

Zapraszamy do pracy w branży TSL, gdzie wspólnie pracujemy na lepszą przyszłość transportu! Jako specjalista IT w naszej firmie, będziesz wsparciem dla systemów zarządzania logistyką, przyczyniając się do tego, że świat zacznie poruszać się sprawniej. Dołącz do młodego, zgranego zespołu w firmie JIT i codziennie stawiaj z nami czoła nowym wyzwaniom.

Zadania:

  • Diagnoza, naprawa oraz nadzór wszystkich urządzeń w firmie.

  • Konfiguracja nowych stanowisk:

    a) Przygotowanie komputera,

    b) Wgranie wszystkich wymaganych aplikacji,

    c) Przygotowanie telefonu/ konfiguracja maila.

  • Naprawa usterek związanych z hardwarem:

    a) Słaba wydolność komputera,

    b) Niedziałające słuchawki, myszki etc.

  • Naprawa usterek software:

    a) Speed,

    b) Thunderbird i outlook,

    c) X-lite,

    d) Mail,

    e) Drukarki w sieci.

  • Konfiguracja oraz nadzorowanie naszej sieci lokalnej.

  • Rozwiązywanie bieżących problemów z mailem.

  • Tworzenie zapasów sprzętu potrzebnego pracownikom: komputery, telefony, słuchawki etc.

  • Udzielanie wsparcia technicznego dla pracowników w zakresie użytkowania systemów i aplikacji IT.

  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych zgodnie z potrzebami spółki w sposób odpowiedzialny i przezroczysty dla działania biznesu firmy.

  • Instalacja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania.

  • Bieżące administrowanie systemami i usługami IT.

  • Utrzymywanie standardów bezpieczeństwa IT.

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie techniczne z zakresu informatyk lub pokrewnych.

  • Praktyczna znajomość systemu MS Windows 10/11 i pakietu Microsoft Office.

  • Diagnozowanie oraz usuwanie awarii.

  • Dobra organizacja pracy własnej (priorytetyzacja zadań).

  • Znajomość budowy i konfiguracji komputerów stacjonarnych, laptopów, urządzeń mobilnych oraz urządzeń sieciowych.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Wcześniejsze doświadczenie w IT lub pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętności w zakresie administracji serwerami i urządzeniami sieciowymi.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, zlecenie, kontrakt B2B (do wyboru kandydata).

  • Pełen etat.

  • Pracę od poniedziałku do piątku (8:00-16:00).

  • Dogodną lokalizację biura - 450m od stacji metra Służew.

  • Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, karta Multisport).

  • Bardzo dobrą atmosferę!

  • Brak dress code-u.

  • Pyszną kawkę!

  • Pracę w młodym, szybko rozwijającym się środowisku.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 915466602