2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Niepołomice
Dodane 03 maja 2024

Technik form wtryskowych/Montażysta maszyn

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

O firmie:

FSM Group jest globalną firmą technologiczną specjalizującą się w opracowywaniu rozwiązań produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Jako niezawodny i silny partner dla dostawców branży motoryzacyjnej opracowujemy i produkujemy systemy, maszyny i urządzenia, które są niezbędne w produkcji tac akumulatorów, systemów zarządzania kolizjami, części konstrukcyjnych nadwozia, części uszczelniających nadwozie, części zewnętrznych nadwozia, ale także ram paneli słonecznych i wielu innych. W tym kontekście postrzegamy siebie jako firmę inżynieryjną i kręgosłup wszystkich gałęzi przemysłu - oraz jako partnera dla wszystkich zaawansowanych rozwiązań produkcyjnych. Dołącz do nas i wspieraj nas w dalszym pisaniu naszej historii sukcesu.

Obowiązki:

·        Naprawa, konserwacja i regeneracja form wtryskowych.

·        Czyszczenie form po i w trakcie produkcji.

·        Usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje form wtryskowych.

·        Montaż, demontaż pasowania elementów form wtryskowych.

·        Uczestnictwo w próbach form wtryskowych.

·        Inne prace związane z bieżącą obsługą ślusarni.

·        Naprawa form u klienta na terenie kraju i za granicą.

·        Montaż i uruchomienie maszyn w siedzibie firmy.

·        Montaż i uruchamianie zrobotyzowanych linii produkcyjnych u klienta w Polsce i za granicą.

Wymagania:

·        Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane jako ślusarz.

·        Znajomość budowy i działania form wtryskowych.

·        Precyzja i systematyczność, zdolności manualne.

·        Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

·       Doświadczenie zawodowe.

·       Uprawnienia spawalnicze bądź umiejętność spawania TIG, Laser.

·       Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

·       Znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy na jego podstawie.

Oferujemy

·          Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

·          Pracę w zespole o bardzo wysokiej kulturze pracy, nastawionym na realizację celu, współpracę i wzajemne wsparcie.

·          Dostęp do najnowszych technologii, oprogramowania i sprzętu.

·          Możliwość rozwoju zawodowego.

·          Udział w specjalistycznych szkoleniach.

·          Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

·          Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej dla pracownika i jego rodziny.

·          Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 914694460