2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Jeżyce
Dodane 08 maja 2024

Technik Elektroradiologii/Technik RTG/ Elektroradiolog

Wynagrodzenie

10 000 - 17 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Nasza placówka działa na rynku medycznym od 2002 roku. Jesteśmy jednym z liderów w realizacji Programu Profilaktyki Raka Piersi w Polsce zarówno w placówkach stacjonarnych jak i mobilnych.

ZADANIA

  • wykonywanie badań mammograficznych w mammobusach i/lub jednostce stacjonarnej w Poznaniu.

  • praca na aparatach cyfrowych

  • prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów

  • zapewnienie wysokiego standardu obsługi pacjenta w trakcie diagnostyki

OCZEKIWANIA

  • wykształcenie kierunkowe

  • prawo jazdy kat. B

  • mobilność i gotowość do podróży służbowych w obszarze województwa Wielkopolskiego i czasami poza województwem

  • mile widziane doświadczenie i szkolenie z ochrony radiologicznej pacjenta

  • dbałość o jakość wykonywanych badań

  • wysoka kultura osobista, cierpliwość i zrozumienie problemów pacjenta

  • umiejętność pracy w zespole

CO OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w firmie medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia

  • wynagrodzenie stałe plus premia uzależniona od ilości i jakości wykonywanych badań

  • auto służbowe, karta paliwowa

  • perspektywa długofalowej współpracy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 910246346