2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Bałuty
Agnieszka Rokiciniak
Dodane 22 maja 2024

Technik elektronik - stała praca, okolice Aleksandrowa Łódzkiego

Wynagrodzenie

8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stabilna, rozwojowa  praca

Zatrudnienie bezpośrednie

wolne stanowisko: Technik elektronik

okolice Aleksandrowa Łódzkiego

Zapraszamy ;)

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie /umowa o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia  do 8000 brutto
  • praca w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22- 6:00)

zadania

  • serwis , usprawnianie , naprawa maszyn wyposażonych m.in w sterowniki PLC, systemy wizyjne, serwomotory
  • zapewnienie bezpiecznych warunków pracy
  • analiza awarii i problemów  maszynowych oraz wdrażanie rozwiązań zapobiegających ich ponownemu wystąpieniu
  • wykonywanie regularnych elektronicznych przeglądów maszyn

oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku od roku doświadczenia wzwyż
  • wykształcenie zawodowe (elektronik , mechatronik , automatyk w przypadku odpowiedniego doświadczenia - elektryk , elektrotechnik,)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 916862738