2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Solec Kujawski
Przemysław
Dodane 30 maja 2024

Technik elektronik - Bydgoszcz / Solec

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Solec Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma: CAMSAT

Lokalizacja: Solec Kujawski

Więcej informacji: www.camsat.com.pl

Opis stanowiska:

CAMSAT, wiodący producent zaawansowanych systemów elektronicznych, poszukuje dynamicznej i ambitnej osoby na stanowisko Technik Elektronik. Jako firma zajmująca się projektowaniem i produkcją specjalistycznej elektroniki precyzyjnej, wykorzystywanej przez służby specjalne, policję oraz instytucje o znaczeniu strategicznym dla państwa, oferujemy wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego w unikalnym i prestiżowym środowisku.

Obowiązki:

  • Montaż elektroniczny i precyzyjne lutowanie płytek PCB.

  • Uruchamianie i konfigurowanie zaawansowanych urządzeń elektronicznych.

  • Konfiguracja i ustawienia urządzeń CCTV przez sieć IP.

Wymagania:

  • Wykształcenie: Technik elektronik.

  • Minimalne doświadczenie zawodowe – intensywnie szkolimy, więc z każdego zrobimy specjalistę.

  • Chęć do nauki i nieustannego rozwoju zawodowego.

  • Umiejętność lutowania i serwisowania urządzeń elektronicznych.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

  • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń elektronicznych oraz RTV.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Pracę w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku.

  • Liczne szkolenia rozwijające umiejętności techniczne i miękkie.

  • Atrakcyjne premie i nagrody za osiągnięcia.

  • Realne możliwości awansu na stanowiska takie jak projektant elektroniki czy menedżer.

  • Intensywny rozwój zawodowy, umożliwiający zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających na założenie własnej firmy.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

CAMSAT to firma, która stawia na rozwój i inwestycje w swoich pracowników. Oferujemy wyjątkowe możliwości szkoleniowe oraz jasno określoną ścieżkę kariery, która umożliwia dynamiczny rozwój zawodowy. Nasze stabilne warunki zatrudnienia, przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie na każdym etapie kariery czynią CAMSAT idealnym miejscem do realizacji Twoich zawodowych aspiracji.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV na adres email lub o kontakt telefoniczny. Rekrutację organizujemy osobiście oraz online.

CAMSAT - Twoja przyszłość w technologii !

Lokalizacja

Solec Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Solec Kujawski
ID: 918654130